Płatności dla kontrahentów

Płatności międzynarodowe

Klienci RatinalFX mogą oszczędzić nawet do €3200 przy płatnościach w wysokości €100,000 w skali roku. Państwo również mogą oszczędzić, nie zmieniając swoich nawyków i bez potrzeby zmiany banku. Aby dowiedzieć się jak wiele mogą Państwo zyskać za pomocą naszego serwisu prosimy zadzwonić do nas na numer 61 880-0118

Kim jesteśmy?

RationalFX posiada autoryzację Urzędu Kontroli Rynków Finansowych (FCA) do świadczenia usług płatniczych na terenie Unii Europejskiej, jako firma świadcząca usługi płatnicze, podlega regulacjom zapobiegającym praniu brudnych pieniędzy. Dokonujemy przelewów międzynarodowych zarówno dla indywidualnych klientów jak i klientów biznesowych. Do tej pory bezpiecznie przesłaliśmy ponad 6 miliardów PLN naszych klientów z całego świata.

Płatności międzynarodowe dla małych i średnich przedsiębiorstw

Naszym celem w RationalFX jest dostarczenie prostych, wszechstronnych i niedrogich rozwiązań naszym klientom. Tworząc ofertę skupiliśmy się na rozwiązaniach pozwalających na:

  • Łatwy dostęp do serwisu, przez telefon, fax lub Internet, by oszczędzić czas naszych klientów
  • Szybką obsługę, bez potrzeby czytania każdorazowo wielu stron skomplikowanych instrukcji
  • Gwarancję, ze odbiorcy otrzymają płatności w ciągu 24/48h
  • Dostęp do serwisu cała dobę, nawet wtedy, kiedy Państwa bank już nie pracuje
  • Płatności do dostawców przy użyciu karty kredytowej/debetowej
  • Konkurencyjne kursy wymiany
  • Brak ukrytych kosztów, czyli serwis, któremu można zaufać

RationalFX zapewnia swoim klientom ekspertyzę pozwalającą na lepsze rozumienie ich płatności miedzynardowych i rynku wymiany walut. Ponieważ zaś uważamy, że ekspertyza nie musi być skomplikowana, stworzyliśmy dla naszych klientów Codzienny Raport Rynkowy, który obejmuje opis głównych wydarzeń na rynkach światowych i ich wpływ na określone kursy walut, a co za tym idzie płatności międzynarodowe. Dodatkowo pozwala naszym klientom być na bieżąco jeśli chodzi o waluty których używają najczęściej.

Czym różnimy się od innych?

Tylko nasi klienci są naprawdę w stanie powiedzieć jak bardzo różnimy się od innych instytucji finansowych. Na rynku usług finansowych panuje trend by w nieskończoność dodawać do oferty niezliczone produkty pokrewne. My skoncentrowaliśmy się na jednym rozwojowym rynku: płatnościach międzynarodowych i w nich się specjalizujemy. Nasi klienci doceniają ludzki wymiar naszej działalności, łatwość kontaktu oraz prostotę wykonania przelewu międzynarodowego.

Wnioski:

Jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne kursy wymiany przy 100% bezpiecznych przelewach, dostarczając naszym klientom wyczerpującą ekspertyzę na temat każdej waluty, zarówno przy przelewach do USA, Chin, czy Europy. To więcej niż słowa i chcemy tego dowieść.

Otwórz bezpłatne konto w RationalFX i czerp korzyści z wiedzy specjalistów w zakresie wymiany walut dla Twoich płatności międzynarodowych.